O mnie więcej…

Shape Image One
About Us

Przychodzę do ciebie z moim ponad osiemnastoletnim doświadczeniem w pracy z kobietami, jako trener!

Pandemia dała mi odwagę aby ruszyć online, choć w ciąż mam opory bo jak tu przekazać na odległość poprawną technikę, jak nauczyć, nie mogąc mieć kontaktu fizycznego z klientką? Jednak postanowiłam nie dać się wymówkom, widząc co jest dostępne w internecie.
Bardzo mało programów jest przygotowana z dbałością o potrzeby kobiet w ciąży i po porodzie, a wręcz dużo prezentowanych ćwiczeń jest w stanie na dłuższą metę zaszkodzić. Weźmy pod uwagę, że większość kobiet w pewnym momencie życia jest po porodzie, wcześniej czy później i potrzebuje programu, który pomoże zrównoważyć ciało. Kiedy rozmawiam, z kobietami, już babciami i tłumaczę im poprawną technikę ćwiczeń i dlaczego nadal jeszcze maga coś zrobić ze słabymi mięśniami brzucha, one często mówią "gdzie tam kiedyś ktoś dbał o takie rzeczy, urodziłaś i szłaś do roboty", a jednak teraz żałują, że nie zdobyły obecnej wiedzy wcześniej.

  • Zajęcia grupowe dla kobiet w ciąży online
  • Zajęcia grupowe po porodzie online
  • Trening indywidualny online
  • Kręgosłup i Pilates online
Zobacz aktualną ofertę

Jako trener, wspieram kobiety w przygotowaniach do porodu i macierzyństwa, poprzez ćwiczenia, mające wzmocnić i zrównoważyć ich ciało, umysł, emocje i hormony!

Praca z kobietami to radość i wyzwanie, ponieważ walczę ze stereotypami z mediów społecznościowych, które w dużej mierze wypaczają wizerunek kobiecego ciała. Trudno jest wytłumaczyć dlaczego samo chudnięcie, nie jest zawsze celem samym w sobie. Ciało kobiety w ciąży i później jako mamy zmagającej się wyzwaniami życia codziennego, wymaga holistycznego podejścia, które da kobiecie bezpieczeństwo, pewność siebie, dobre samopoczucie, równowagę emocjonalną, zdrowie fizyczne i psychiczne, co w dużej mierze przyczyni się do lepszego wyglądu.

Możliwe, że czytając ten tekst, nie zdajesz sobie sprawy z tego jak często dziewczyny przeginają, w ilości i intensywności treningów, w okresie wczesnego macierzyństwa. Powoduje to kontuzje, przemęczanie, brak regeneracji, drażliwość, a w skrajnych przypadkach depresję.

Z dużą cierpliwością i za każdym razem, z dużą ilością sensownych argumentów, tłumaczę kobietom dlaczego warto poczekać i stopniowo wracać do formy i trudniejszych ćwiczeń.

Moje podopieczne często borykają się z problemami z kolanami, dobrami, napięciem w karku i szyi, są to często konsekwencje przeciążeń jakie zachodzą w ciele kobiety ciężarnej, a później podczas noszenia małego dziecka. Dlatego sporo moich szkoleń jest z tym związana, szukam najlepszych sposobów, aby pomóc kobietom poprawić jakość życia. Jeśli masz rozejście mięśnia prostego brzucha, to również chętnie podejmę wyzwanie. Uczestnicząc w moich zajęciach pomagasz mi  rozwijać się zarówno finansowo jak i praktycznie 🙂

Na wszystko jest czas, a nawet jeśli jesteś w stanie wykonać jakąś czynność, to nie zawsze znaczy, że powinnaś to zrobić!

Międzynarodowe kwalifikacje bo stawiam na najlepszych!

(Jest to tylko lista kwalifikacji związanchy z pracą z kobietami w ciąży i po porodzie)